Krzesło GABI plus- WYBIERZ WARIANT

850,00 

Opis

Krzesło GABI PLUS, to wzbogacona wersja kultowego już modelu, oparta w całości na drewnianej konstrukcji.
Siedzisko zostało zaprojektowane na otwartej ramie, a dzięki użyciu pasów tapicerskich i zwiększonej grubości pianki jest niezwykle komfortowe. Elegancji i powabu dodają wąskie podłokietniki i wysokie oparcie.
Seria krzeseł “PLUS”, idealnie sprawdzi się w przestrzeni publicznej. Dzięki swojej konstrukcji, klient otrzymuje mebel, który nie wymaga montażu, dzięki czemu, przy wysokiej eksploatacji, nie jest wymagana konserwacja w postaci dokręcania luzujących się mocowań.
Kolorystyka nóg z drewna bukowego do wyboru:
buk,
dąb,
orzech,
biały,
czarny,
szary,
noga niemalowana
Do w/w wybarwień dostępne jest wykończenie w postaci efektownej metalowej końcówki w złotym kolorze za dodatkową opłatą >DOPŁATA< ) Dodatkowe wymiary: Szerokość siedziska: 46cm Grubość siedziska: 10cm Wysokość oparcia: 40cm Głębokość całkowita [cm] 65 Głębokość siedziska [cm] 50 Kolor tapicerki 1 grupa tkanin Szerokość [cm] 57 Wysokość całkowita [cm] 88 Wysokość do podłokietnika [cm] 64 Wysokość do siedziska [cm] 49 Nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton. Model GABI dostępny jest również w formie krzesła na metalowej nodze oraz hokera. Istnieje również możliwość wyboru innego koloru tapicerki. Cena ustalana indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu emailowego oraz telefonicznego w celu zapoznania się z pełną ofertą. Próbniki tkanin wysyłamy za kaucją bądź zdjęcia na emaila. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIE OK 35 DNI ROBOCZYCH.

Produkt dostępny na zamówienie